Contact

Antwerpen
Van Putlei 33
2018 Antwerpen
pbantwerpen@degroofpetercam.com
+32 3 233 88 48

Vlaams-Brabant
Mgr. Ladeuzeplein 29
3000 Leuven
pbleuven@degroofpetercam.com
+32 16 24 29 50

Waals-Brabant
LES COLLINES DE WAVRE
Avenue Einstein 16
1300 Waver
pbwavre@degroofpetercam.com
+32 10 24 12 22

Brussel
Nijverheidsstraat 44
1040 Brussel
pbbru@degroofpetercam.com
+32 2 287 99 01

Kust
Zoutelaan 134
8300 Knokke-Heist
pbknokke@degroofpetercam.com
+32 50 63 23 70

Zuid-West-Vlaanderen
President Kennedypark 8
8500 Kortrijk
pbkortrijk@degroofpetercam.com
+32 56 26 54 00

Oost-Vlaanderen
Fleurusstraat 2
9000 Gent
pbgent@degroofpetercam.com
+32 9 266 13 66

Henegouwen
Rue du Petit Piersoulx 1
6041 Gosselies
pbhainaut@degroofpetercam.com
+ 32 71 32 18 25

Luik
PARC D’AFFAIRES ZÉNOBE GRAMME
Square des Conduites d’Eau 7-8
4020 Luik
pbliege@degroofpetercam.com
+32 4 252 00 28

Limburg
Runkstersteenweg 356
3500 Hasselt
pbhasselt@degroofpetercam.com
+32 11 77 14 60

Namen
Avenue de la Plante 20
5000 Namen
pbnamur@degroofpetercam.com
+32 81 42 00 21

De informatie in dit document is louter informatief. Deze publicatie verstrekt geen beleggingsadviezen, en vormt noch een aanbod noch een aanbeveling om financiële instrumenten te kopen of te verkopen. Hebt u interesse voor een bepaald product, bespreek dan met uw private banker of het voldoet aan uw risicoprofiel. Prestaties uit het verleden bieden geen garantie voor het toekomstige rendement. Alle gegevens en commentaren weerspiegelen de toestand op datum van publicatie. Ze kunnen derhalve op elk ogenblik worden gewijzigd zonder voorafgaande kennisgeving. Het document is eigendom van Bank Degroof Petercam en mag in geen geval worden gekopieerd, gepubliceerd of verdeeld zonder voorafgaande schriftelijke toestemming van Bank Degroof Petercam.

Verantwoordelijk uitgever:
Oriane della Faille

Wettelijk adres:
Bank Degroof Petercam nv
Nijverheidsstraat 44 – 1040 Brussel
BTW: BE 0403 212 172 (RPR Brussel)
FSMA 040460 A

Redactie afgerond op 20 juni 2017

Video
Contact

Your name

Your e-mail

Your message

Send

E-card

Your name

Your e-mail address

Name receiver

E-mail address receiver

Your message

Send

1